נישואים של יהודיות עם מוסלמים

"שבויה בחלום" - למנוע את סכנת ההתבוללות
הערבים ידועים כמחזרים שרמנטיים ומפנקים, אשר מוכנים להשקיע זמן והון רב בכדי לכבוש את ה'מטרה', הלא היא בנות יהודיות. כאשר הם מסמנים לעצמם מטרה פוטנציאלית, מתחילה מסכת כיבושין, הכוללת מחמאות למכביר, תשומת לב גדושה ובלתי פוסקת, מתנות יוקרתיות ומסנוורות, חיוכים לבביים, והבטחות לחיים של אושר ולעולם שכולו טוב. על פי נתונים אלה, הרי שכל אחת ואחת הינה קורבן פוטנציאלי, שהרי מי לא הייתה רוצה חיים חלומיים כפי אלה המוצעים על ידי מוכרי החלומות ?!

סרט תיעודי מצמרר על תופעת נישואי יהודיות למוסלמים

הסטטיסטיקה מלמדת, שנערות, כמו גם נשים, אשר מסיבות כאלו ואחרות, נחסכה מהן עוצמת האהבה וההקשבה לה הן זקוקות - נופלות בפח יותר מאחרות. אין זה אומר דבר או חצי דבר על אהבתם של קרוביהם או הוריהם אליהן, שבוודאי אוהבים אותן ומוכנים למסור נפשם בעבורן כמו כל הורה אחר. אולם כן ניתן לומר שאותן נערות היו צריכות משהו אחר, מעבר לקיים. משהו בהחלט חסר...
אם נחפש את האשמים העיקריים במצב, נוכל להצביע על מספר גורמים אפשריים:
1. שיגרת חיים לחוצה במיוחד - הכוללת מלחמת הישרדות תמידית עקב יוקר המחייה, שמביאה לחוסר תשומת לב לכל מה שעובר על הבנות, הנופלות "בין הכיסאות".
2.  לקות בסיסית בהבנת גיל ההתבגרות וההתמודדות איתו.
3. קשר לקוי בין הורים לילדים-  הנובע בעיקרו מהעובדה שלילדים נדמה שההורים שייכים לדור הישן, ולא מבינים כלום בענייני "צעירים".
4. "לא אוהבים אותי" - תחושה שההורים או בני המשפחה "לא אוהבים אותי", גם אם אובייקטיבית זה לא נכון, מה שמביא לצורך בחיפוש אהבה, אף במקומות שהם בבחינת "פורצי גבולות".
5. צורך בסיסי בתשומת לב - הצורך של הנערה או האישה "לטלטל" את בני משפחתה, אשר יחלו לקרקר סביבה עקב הקשר האסור, מה שיגרום לה לתחושה לה היא כה זקוקה - שאיכפת להם ממנה.
6. חוסר גבולות - חינוך ליברלי מדי, אשר כמעט ואין בו גבולות. ילד שגדל ללא גבולות ברורים, עשוי למצוא עצמו פעם אחר פעם "צועד על סף תהום", ואף נופל לתוכה. בניגוד למה שנדמה לנו, גבולות אינם נקנים בצעקות, באלימות או בשליטה, אלא הם נקנים על ידי הורה רגוע שאומר דברים ברורים בנחת, יישוב הדעת ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים.
חלק ב -  על נישואים של יהודיות עם מוסלמים, וכיצד נמנע את המקרה הבא ?

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳