התרופה הטובה ביותר

התרופה הטובה ביותר
פרופסור עדה יונת היא כלת פרס נובל ונחשבת לאחת המדעניות הבולטות בתחום מדעי החיים. בהרצאה המרכזית שנשרה בכנס בין לאומי האשימה פרופסור יונת בחריפות את חברות התרופות בהזנחה פושעת ומכוונת של הניסיון למצוא תרופות אנטיביוטיות חדשות. הזנחה שתעלה לאנושות כולה בקיצור תוחלת החיים. לדבריה יש לאי העשייה סיבות כלכליות: "אנשים לוקחים אנטיביוטיקה שבועיים או שלושה, בעוד שתרופות אחרות כמו לסוכרת, לחץ דם וכולסטרול, נלקחות לכל החיים. זה הרבה יותר כסף אם חברות לא תחשובנה ותפעלנה מהר, נחזור לתקופה שלפני האנטיביוטיקה בתוך 30-20 שנים".
כידוע, מגמת העלייה בתוחלת החיים נבלמה בשנות השישים, לאחר שבמהלך 10-15 שנה נסקה לרמות שאילו היו ממשיכות באותו קצב. היינו מגיעים לתוחלת חיים ממוצעת של 90 שנה ויותר לנשים, במקומות רבים. הבלימה נוצרה כתוצאה משימושים מיותרים ומופרזים באנטיביוטיקה, שניתנו על ידי רופאים בעלי כוונות טובות, וכך נוצרה כמידות לאנטיביוטיקה של חיידקים אלימים.

תעשיית התרופות
בכך מצטרפת אחת המדעניות הבכירות בעולם לתנועת מחאה מתרחבת והולכת נגד מדיניותן של ענקיות התרופות, חברות ותאגידי על שמגלגלים מיליארדים. יש אומרים כי בתרומותיהם הנדיבות לאוניברסיטאות ובמערכות משומנות של שיווק אגרסיבי, הם שולטים למעשה בפקולטות לרפואה וברופאים, ומתווים את הקו המנחה של התפתחות הרפואה למה שמתאים להן. לא מתאים להם שיותר מידי אנשים יבריאו. לא מתאימים להם פתרונות פשוטים כשינויים בתזונה ובשאר הרגלי חיים מזיקים, כי אלו "מוצרים" שאינם מיוצרים במפעלי הענק שלהם. לדברי רבים, החברות יוצרות התמכרות מכוונת של אוכלוסיות גדולות לתרופות שתוצאות הלוואי שלהן גוררות תחלואה נלווית וצורך בתרופות נוספות, וחוזר חלילה.

רבים בוודאי נאנחים למשמע הטיעונים המוכרים, אך חשים שאין אפשרות אמיתית להיחלץ מהמלכוד. כלום ניתן לחיות היום ללא תרופות, ללא חיסונים, ללא רופאים? ומה נעשה עם המגיפות המודרניות? ולמי בכלל יש כסף לנהל היום מחקרים, זולתי חברות אלו? התשובות הינן ספציפיות לכל מקרה פרטי ובוודאי שאסור להיסחף.
רפואה שלמה
פתרון שלם ומוחלט יכול לבוא רק מכיוון אחד: גאולה. גאולה שתתחיל בבריאות אולטימטיבית לכל מי ומה שחי. אך כפי, שאומר הרבי מליובאוויטש, אפשר כבר עכשיו לחולל גאולה רוחנית ולהשתמש בתרי"ג (613) המצוות כתרופה לתרי"ג איברים. זה לא עולה כסף ומותר ואף רצוי להתמכר לכך.

איך מאריכים חיים ?

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳