אור חדש ~ מתי שריקי ♫

"אור חדש על ציון תאיר" מפציע על עולם המוזיקה היהודית: מתי שריקי שהפיץ במהלך השנה האחרונה מספר שירים שזכו לפופולאריות רבה, מגיע אל הישורת האחרונה עם אלבום חדש ומקורי שזכה בפרס אקו"ם ואת מילותיו ולחניו כתב בעצמו. בכך, מציג מתי שריקי אלבום מלא במוזיקה אישית יהודית מרגשת, שעשוי מחומרים של החיים. 
המוזיקאי המחונן התעסק עד כה עם המוזיקה מהצד החיצוני שלה – יחד עם להקת החתונות המצליחה 'קומי אורי', או לבדו, הוא מופיע בכל מקום. ואולם, לצד הופעות בשמחות ואירועים – הוא ממלא אולמות בינוניים וקטנים עם חומריו האישיים בהופעות מלאות ב'גולה' ובתיאטרון החאן וכן מופיע לצד אומנים גדולים ומוכרים במרכזי תרבות.
אלבום הבכורה, הוא בעצם סיפור של כישרון מוזיקלי שפוגש המון כישרונות נוספים. את עטיפת האלבום ואת תוכנה – עיצב שריקי וכן את ממשק ההדגמה המהפכני משירי האלבום ביוטיוב. לראשונה, מתאפשר לשמוע קטעים משירי האלבום באופן אינטראקטיבי אישי, החושף טעימות מוזיקליות ואנימציה חיננית המתלווה לשירים.
את המסע לעבר האלבום עשו יחד שניים – היוצר מתי שריקי והמעבד והמפיק המוזיקלי אבי טל (אהרון רזאל, אודי דוידי). אליהם מצטרפים הנגנים המוכשרים: עמית יצחק, מטובי הגיטריסטים בישראל, אבי אבידני שמתופף עם מיטב האמנים בארץ. וגם מתי שריקי עצמו, שניגן על גיטרות וקלידים בחלק מהשירים.

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳