פלאנט X - הכוכב המסתורי מתקרב

לפני בערך חמישים שנה היה מאמר בעיתון חודשי, עיתון מכובד יוקרתי של המדע על "פלנט-איקס" (PLANET-X), הידוע גם בשם "ניבירו" (NIBIRU). גילו כי לפי הנתונים הכוכב הזה עומד להתקרב ולעבור מאד קרוב לכדור-הארץ, אבל זה לא יהיה מיד, זה ייקח בערך חמישים שנה. לא ידעו את הזמן המדויק. 
עכשיו, אנחנו הגענו לזמן שלנו, ואנחנו לא שמנו לב שהרשעים לקחו את הידיעה הזו, עשו הרבה בדיקות. 
הוותיקן בשיתוף פעולה עם נאס"א, סוכנות החלל של ארה"ב - שותפות מעניינת של הרשעים של 'סדר העולם החדש'... הם בנו את הטלסקופ הכי משוכלל בעולם - בעל עדשות בקוטר של 8 מטר! ההכנות לבניית הטלסקופ החלו לפני כשלושים שנה. קראו לו לטלסקופ הזה: 'לוציפר' (LUCIFER) שזה השם של השטן! והם בנו את הטלסקופ הזה כדי לעקוב אחרי הכוכב הזה. המטרה של הרשעים היא להיפטר מתשע-עשיריות 90% של בני האדם בעולם.
********************************************************************************
פלאנט X *** הכוכב המסתורי מתקרב *** בהגשת יובל עובדיה

ראו בהמשך סרטון עם עדויות מצולמות לכוכב !!
והחשבון שלהם זה כך: אם הכוכב מגיע וגורם לנזק כה גדול שרוב האנשים בעולם ייעלמו – אז זה עשה להם את העבודה, לא צריך מלחמות, לא צריך פצצות גרעיניות שמזהמות את העולם. זה מטופל. ואז, כבר לפני שלושים שנה, התחילו להכין את המקומות ששם הם יוכלו להציל את עצמם, ואחר-כך לצאת ולהמשיך את החיים. הם התחילו לבנות בונקרים ענקיים מתחת לכל ארה"ב עם כבישים שמשאיות ענקיות, טריילרים, יכולים לנסוע שם. והם כבר נוסעים שם להביא ציוד, אוכל וכל מה שהם צריכים. ויש בכל ארה"ב מרכזים כאלה, וזה מקום שהם יכולים להיכנס לשם לכמה שנים, לאכול פיצה, לשחות בברכות-שחיה, לראות סרטים, ליהנות מהחיים כאשר בחוץ כל העם סובל מאד, משתולל, מת מרעב או מרצח או ממה שעומד להיות. ארה"ב עזרה לרוסיה לבנות בונקרים, ובסין לקחו הר שלם ועשו שם בונקר ענק! ויש להם שם מטוסים,אוניות-מלחמה – כל מה שצריך למלחמה גדולה אמיתית. וגם באירופה ובכל העולם מתכוננים. ולמקומות האלה יוכלו להיכנס רק העילית, וכן את אותם המומחים שהם צריכים לכל מיני עבודות טכניות וגם לשם שמירה. חוץ מאלה – אף אחד לא יוכל להיכנס! יש עשירים שידעו מזה, והם חלק של סדר- העולם-החדש, וגם הם בנו לעצמם בונקרים עמוקים בתוך האדמה, וזה לא פשוט.
כבר בשנת 2005 הם העבירו את האנשים שהם צריכים, כל מיני עובדים והמשפחות שלהם, הביאו אותם ליד הכניסות לבונקרים האלה, כי הם לא יודעים בדיוק מתי, ואמרו להם שיודיעו להם רק שבוע או שבועיים לפני שצריכים להיכנס. אירגונים גדולים העבירו את מקומם מהחוף לכיוון מרכז היבשת, המטה המרכזי של הסי.אי.אי. הועבר לדנוור קולורדו, מטה חיל הים האמריקאי הועבר מהחוף אל פנים היבשת, בנק הפדרל-רזרב העביר את הסניף שלו מניו-יורק לטקסס.
הם כבר עזבו את המקומות הרגילים שלהם והתיישבו ליד, לא רחוק מהבונקר, כי באמת אף אחד לא יודע במדויק מתי זה יגיע. ועכשיו, מה עומד להיות לפי החישובים? ה'ניבירו' הזה צריך לבוא במהירות מאד גבוהה, גודלו פי חמשה מגודלו של כדור הארץ, ומאחוריו זנב ארוך מאד )מליוני קילומטרים( של מטאורים בכל מיני גדלים שונים. בזמן קצר מאד הכוכב הזה יעבור אותנו, זה יעשה הרבה נזק, אבל הוא יעבור אותנו, כלומר הוא יעבור לידינו במסלול שבין השמש לכדור-הארץ, הוא לא יתנגש איתנו בעזרת ה'. וזה יגרום לנו לחושך (ליקוי-חמה) בדיוק כמו שכתוב [צפניה א' ועוד], וכאשר זה יעבור אותנו אזי כדור-הארץ יעבור בתוך הזנב שלו! וזה זה יגרום לתופעות כמו שכתוב בתהילים [מזמור מ"ו] – היַמִּ ים יתרוקנו, כל העולם ישתנה, רוב ארצות-הברית תהיה מתחת למים, איפה שהיה ים תהיה יבשה, ואיפה שהייתה יבשה יהיה ים. יש מפה אשר חיל הים האמריקאי הכין לפני מספר שנים והיא מראה איך ארה"ב תיראה אחרי כל מה שקורה: העיר ניו-יורק לא תהיה, רוב פלורידה לא תהיה, הרבה ארצות לא תהיינה כבר, רוב החוף המזרחי ייעלם – כולל וושינגטון די.סי.. מטקסס ועוד ארצות ישאר רק חלק. ליד החופים יהיה ממש אסון. בצד השני, בחוף המערבי, החוף כבר לא יהיה, לוס-אנג'לס, סן-פרנציסקו וכו' עד לצפון אמריקה. המיסיסיפי יתפוס שטח מאד גדול - וזה יהיה עולם אחר. וחוץ מזה – ירדו מטאורים על כולם, יש מליוני מטאורים שנסחבים אחרי הכוכב הזה וחלק גדול יגיע אלינו. והמטאורים מאד כבדים ומאד חמים, זה לא יהיה פשוט. (ההשפעות של 'ניבירו' יהיו צונאמים ענקיים עם גלים בגובה מאה מטר, רעידות אדמה, סופות-טורנאדו, התפרצות הרי-געש, תהיה פגיעה בכורים גרעיניים אשר תגרום לזיהום רדיואקטיבי כמו בפוקושימה, יפן). ולא יהיה חשמל, ולא יהיו מים נקיים, ולא יהיה אוכל – יהיה מצב קשה. אנחנו בארץ ישראל נהיה כמו בתיבת נח.

והרשעים לא רוצים שנדע מזה, הם מחזיקים את זה בסוד, כי אם נדע מזה אז מי יודע מה האנשים מסוגלים לעשות? מהפכות, למנוע מהם להיכנס לבונקרים, ולסגור את הדלת. האנשים ינסו בעצמם להכנס בכוח לבונקרים ולזרוק אותם החוצה. הם מפחדים להתחיל את הבלגן מדי מוקדם. הם רוצים להיכנס בשקט לתוך הבונקרים, אז הם יעשו איזה בלגן, כמו מצב שלא יהיה חשמל, ויהיו מהומות, ובלגן, ואז בשקט-בשקט הם יכנסו לבונקרים. )לאחרונה עודכנו החוקים לגבי משטר צבאי בארה"ב – ניתן להכריז מצב 'משטר צבאי' גם שלא במצב של מלחמה, ניתן לעצור את המטוסים, האוניות, הרכבות...( והעם – הם דואגים שיהיו עסוקים במחשבות עם דאע"ש... עם הכלכלה... עם המלחמות בין הכושים ללבנים, בין הנוצרים למוסלמים... עם האנטישמיות, ועם כל מיני דברים, ורק שלא יחשבו על זה... אבל אנחנו, בתור יהודים, צריכים לדעת שכל דבר שהם אומרים שעומד להיות בעניין הכוכב המתקרב מתועד בדיוק במקורות שלנו שזה חייב להיות. אז אין לנו מה לפחד, כי בארץ-ישראל לא תהיה סכנה – רק לרשעים, רק לאלה שאין להם נשמות יהודיות. היהודים- האמיתיים צריכים לבקש מהקב"ה להציל אותם, שהקב"ה י דע שאנחנו מרגישים שאנחנו העם שלו, והוא המלך, מלך מלכי המלכים – הקב"ה שלנו. הוא הכל יכול, אין לנו עוד מלבדו. וברגע שאנחנו נרגיש כך – לא תהיה שום סיבה לפחד.
*******************************************************************************
מנסים להגיד שהעניין עם הכוכב זה הכל שטויות, אבל זה לא שטויות. יש שאומרים בדיוק מתי הם חושבים שזה יגיע, זה גם לא בטוח, אבל אני בטוח שעצם הענין זה נכון, כי זה כתוב בדיוק בכל מיני מקורות שלנו, וכל תלמיד-חכם יכול להראות לכם, ואנחנו נוסיף את כל מה שנכתב במקורות, ואתם יכולים לקרוא את זה בעצמכם - ולא לפחד. ואני מבקש מכל היהודים בחו"ל לקום ולצאת. ארה"ב, אירופה, כל העולם חוץ מארץ ישראל יהיו במצב מסוכן מאד. ישנן קהילות ענקיות בניו-יורק, בניו-ג'רסי ובכל האזור הזה של צפון מזרח ארה"ב, שיקאגו, לוס-אנג'לס וכו'. תבואו, תקומו, תעלו לארץ- ישראל. בכל החופים בארה"ב יהיה פי כמה וכמה הרבה יותר מפחיד, הרבה יותר מסוכן. (ישנן כתבות בכל מיני מקומות בארה"ב שאומרות כי כדאי להתרחק לפחות מאה מייל – כמאה וששים קילומטר מן החוף).

למה לא לחזור לארץ ישראל כאשר יש לנו הבטחה שה' לא יהרוס את ארץ-ישראל?! למה להישאר בכל מיני מקומות בכדור-הארץ שאין להם הבטחה?! תבואו! הגיע הזמן!! אתם לא מבינים?! הגיע הזמן!! 

מה יעשה אדם וינצל מחבלי משיח ? יעסוק בתורה ובגמילות חסדים !!


אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳