נפלאות הבריאה | DNA

הקיום, החיות, הטבע ובראשם בני האדם הם כולם יצירות מופת של בורא עולם . אולם ישנם אנשים שטוענים שאלוהים אינו קיים. לדעתם, העולם לא נברא אלא נוצר באופן פתאומי, ב"מפץ הגדול", והחיים שעל פניו התפתחו בדרך של אבולוציה.
גלויי המדע על "גוף האדם" מוכיחים שיש בורא לעולם
מתוך: יהדות נט
ה-DNA הוא שרשרת כימיקלים שנמצאים בכל תאי החיים. DNA מכיל תרשים מדויק של כל פרט פיסי בגוף: טביעת אצבעות של הידיים והרגליים, צבע העור, השער והעיניים, גודלו וצורתו של הלב, הכל.

מולקולת ה-DNA היא מעשה ארגון מופלא, הבנוי כסולם מפותל. בתוך כל תא מתאי הגוף מצויים בערך שישה מיליארדי שלבים של ה-DNA הרושמים תוכנית אב לחייו של פרט אחד ! האורך הכולל של מלוא  ה-DNA בתוך תא מגיע ל-1.80 מטר...!! מנגנון אריזה יעיל מאפשר לו להיערך ולתפקד בתוך חלל, שקוטרו אלפית הסנטימטר...! 
באופן מדהים DNA מאחסן בסולם של כמה מיליארדי שלבים בלבד, תכניות לאברי גוף שעשויים מטריליוני טריליונים תאים...!!!
המחשב הענק והחזק ביותר בעולם עושה כיום כמה מיליארדים של פעולות בשנייה, והשכל מחייב שהוא לא נוצר מעצמו. לעומתו 'התא האנושי', שאינו נראה בעין רגילה, עושה יותר מעשרות אלפי מיליארדים פעולות בשנייה... האם הוא כן נוצר מעצמו? צרוף מקרים מוזר? האם שם לא היה מי שתכנן? האם "מישהו" לא ארגן שם את הסדר ?!
חוקר ה-DNA ד"ר ישעיהו רובינשטיין חקר במשך עשרות שנים על חולדות ואנשים וגילה את החותם האלוקי בתוכנו...שם הויה שנמצא בכל תא ותא בגופינו הכיצד? 

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳