כיצד באמת מתנהל עולמנו מאחורי הקלעים ?

בס"ד

המסמך המוכר בעולם כזיוף, "הפרוטוקולים של זקני ציון", ידוע – ובצדק – בתור המאגר הראשון במעלה של התכנים והמוטיבים האנטישמיים הבוטים ביותר, אשר בהם השתמש המשטר בגרמניה הנאצית בתעמולה האנטישמית נגד בני עם היהודי, נגדנו. מסמך זה עורר שנאה כה עמוקה משום שהוא תכנית מושחתת במהותה, אמתית, חיה ופועלת, להשתלטות בלתי חוקית - באמצעי הטעיה ומרמה או בכוח צבאי – על כל אוכלוסיית העולם ועל משאביו. לטקסט המקורי של המסמך הוכנסו במזיד ביטויים שנועדו להעניק את הרושם כי הוא מתוצרת העם היהודי, אף כי הזיוף ניתן לזיהוי בקלות יחסית. ועם כל זאת, בעולם מתייחסים אל המסמך כאל אמתי.
אבל -  הפן הפחות מוכר, אם בכלל, של מסמך זה הוא היותו – למעשה – האג'נדה האמתית, הפעילה והמתממשת, של אותה ממשלה סודית ועלומת-זהות שהעולם מכנה "הקונספירציה". הקונספירציה העולמית, בהא-הידיעה.
מדובר כאן במערכת של עצמה אגדית בהיקפה ובאמצעיה חסרי-המגבלות, הפועלת בקנה מידה גלובלי ועל-פי כללי משחק מושחתים ובלתי-אנושיים מעבר לכל דמיון.
ההדגש בספר הוא דווקא על ההיבט הקונספירטיבי של מסמך "הפרוטוקולים", אף כי ההיבט האנטישמי של המסמך הדו-צדדי נמצא כל הזמן ברקע.
הספר חושף את הקונספירציה העולמית מזוויותיה החשובות ביותר:
תולדותיה ההיסטוריים, שורשיה הרוחניים, הארגונים והדמויות המרכיבים אותה, אופי ומהות האנשים המנהלים את הממשלה הסודית, כיצד היא פועלת, מהי תכנית הפעולה שלהם על כל סעיפיה, מהן מטרותיהם האסטרטגיות, מהן הפעולות המעשיות שהם כבר ביססו בעולמנו כדי לממש את תכנית-העל שלהם, כיצד באה תכניתם לידי ביטוי במציאות היומיומית של כולנו.
לבסוף מוצג, כמובן, ניסיון לנתח ולבדוק האם תכנית זו היא שתיכון בעולם – בסופו של דבר, או שעתיד האנושות הוא שונה ומזהיר לאין ערוך מזה שאליו מנסה לתמרן אותנו הממשלה הסודית ועלומת-הזהות הזאת, הקונספירציה העולמית. 

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳