"כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה – של מי ומהי?"

"כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה – של מי ומהי?"
ספר דיגיטאלי בן חמישה כרכים
מאת: הדסה ארבל

"הפרוטוקולים של זקני ציון" הוא המסמך הידוע לשמצה אשר שימש את היטלר ימ"ש ואת המשטר הנאצי בתור מאגר התכנים האנטישמיים והתחמושת הרעיונית להכשרת הקרקע לקראת השמדת העם היהודי.  מסמך זה נמכר עד עצם רגע זה במיליוני עותקים ברחבי העולם.
מסמך זה ממש "מצטיין" בפן בלתי ידוע לחלוטין והוא: היותו התוכנית הסודית והמושחתת של כנופיית הקונספירציה העולמית ועלומת-הזהות, המתמרנת את אירועי עולמנו מאחורי הקלעים, ללא רשותנו ומבלי להיבחר כחוק.
כמה מסעיפי תכנית זאת, לדוגמה, הם:
1. להשתלט על כל משאבי העולם – כסף, אדמות, מינרלים, נכסים, ובעיקר – כוח האדם של כדור הארץ, שאותו הם מתכננים לשעבד כעבדים.
2. לבטל את המדינות באמצעות "המסת" התודעה הלאומית של אוכלוסיית העולם, כדי להפוך אותה למסה אנושית גלובאלית חסרת ייחוד ומשוללת שאיפות לאומיות, לשם הקלת תהליך השעבוד של האוכלוסייה העולמית למעמד עבדים.
3. לחולל בעולם מלחמות בלתי פוסקות, כדי להתיש את האנושות עד לשלב הפסיכולוגי שהיא תהייה מוכנה לקבל "אותם" במעמד השליטים הבלעדיים של העולם כולו.
4. לחולל בעולם אנדרלמוסיה בלתי נסבלת באמצעות ארגוני טרור (שהם מקימים ומפעילים ברחבי העולם, להצהרתם) כדי לעקור מאוכלוסיית  העולם את תחושת הביטחון האזרחי –  כך שבבוא הזמן הם "יגיחו" ממסתורי זהותם העלומה ויציעו עצמם כ"שליטים חזקים" אשר "ישליטו סדר באנדרלמוסיה" בתנאי אחד, שאוכלוסיית העולם תבחר בהם ותוותר על זכויות האזרח שלה, כדי "לאפשר להם לפעול".
ו א ז, כך הם מצהירים במסמך "הפרוטוקולים", הם לעולם לא ישיבו על כנם את זכויות האזרח אלא להפך: ישליטו ברחבי כדור הארץ משטר עריץ שכמותו לא ראה העולם. 
אלה הן רק מקצת מעשרות ויותר מסעיפי הקונספירציה המוצגים בספרי.
להלן כמה מובאות ישירות מדבריהם:

"אנו ניצור אי-שקט, סכסוכים, עימותים ושנאה בכל ארצות-אירופה ובארצות אחרות. אנו נהייה בכל עת בעמדה כזאת שנוכל לחולל סכסוכים חדשים לפי החלטתנו או להשליט את הסדר הרצוי לנו. אנו נרעיל באופן שיטתי וללא הפסק את היחסים בין עמים ובין מדינות בכל העולם. אנו נעשה זאת באמצעות עימותים, ומלחמות, באמצעות יצירת רעב, עוני ומגפות. אנו נביא את כל העמים למבוי סתום שכזה, שהמוצא היחיד שלהם יהיה כניעה מוחלטת לשלטוננו." (רבנסקרופט, 110:1967). 

"הולכנו שולל, הטעינו והשחתנו את הנוער של ההמונים על-ידי חינוכם לתיאוריות ולעקרונות שאנו יודעים שהם כוזבים, אבל  א נ ו  הפצנו אותם." (קופר, 1991:290).

"כדי לפתות אנשים תאבי שררה לעשות שימוש לרעה בשלטונם –  סכסכנו זה בזה את כל הצדדים וכך שברנו את נטיותיהם לעצמאות.  למטרה זו לא בחלנו באמצעים.  חימשנו את כל הצדדים ועוררנו בכל צד את תאוות השלטון.  הפכנו את המדינות לזירת היאבקות נוסח הגלדיאטורים. בקרוב יציפו את העולם אי-סדרים ופשיטות-רגל של מדינות." (קופר, 1991:275).

"על ידי מעשים אלה נגרום סבל לכל המדינות. הן תשאפנה לשקט ותהיינה מוכנות להקריב הכול למען השלום. אבל, אנחנו לא ניתן להן מנוחה עד שלא יכירו בגלוי ובהכנעה בממשלת-העל העולמית שלנו." (קופר, 1991:289).

ספרי הדיגיטאלי "כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה של  מי ומהי" מציג את מסמך "הפרוטוקולים" דווקא מן ההיבט הקוסנפירטיבי שלו, מצד היותו תכנית הפעולה הסודית של כנופיית הקונספירציה העולמית. ספרי מנסה לחשוף את הזהות של הממשלה הסודית, עתירת-העוצמה והבלתי נבחרת הזאת, את מטרותיה האמתיות, את אופייה האפל, ואת דרכי הפעולה שלה – אשר כל אחד מאתנו חש אותן על בשרו, אך אינו יודע כיצד להסביר את הקלקולים הנצפים בניהול עולמנו ובדיוק למה או למי לייחס אותם, שכן עצם מהותה של קונספירציה היא הסודיות וההסתר שבה.
ספרי מנסה להסיר את מעטה הסודיות מעל התופעה העלומה, המכוסה והמטרידה הזאת.
ועם כל זאת,  ספרי מסתיים במסר של תקווה אודות התוכנית האמתית שתיכון בעולם, תכנית הרוחשת אך טוב וחסד לאנושות ועתיד רב אור ושמחה וצמיחה רוחנית ואחרת. 

אין תגובות:

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם ה׳ וְהִשְלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ
לֹא־רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא־צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם־לִשְמֹעַ אֵת דִּבְרֵי ה׳